Kancelaria Prawna

Kancelarię prowadzi Radca Prawny Dawid Szyszka, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu. Siedziba kancelarii mieści się w Grudziądzu przy ul. Kościelnej 15.

Celem działania kancelarii jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej pomocy prawnej. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Zadaniem prawnika jest wygrywać sprawy – doskonale to rozumiemy. Nasza kancelaria prawna zapewnia maksymalne zaangażowanie i jakość w działaniu.

ZAKRES USŁUG

Zakres działalności kancelarii obejmuje doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Radca Prawny Dawid Szyszka oferuje usługi polegające na udzielaniu porad prawnych, zastępstwie procesowym przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu umów, tworzeniu i rejestracji spółek prawa handlowego. Obszarem działalności kancelarii jest również obsługa prawna firm.

Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i gospodarczego. Prowadzimy sprawy rozwodowe, alimentacyjne oraz spadkowe. Pomagamy uzyskiwać wysokie odszkodowania powypadkowe oraz z tytułu błędów medycznych. W naszej kancelarii prawnej zasięgniecie Państwo informacji, w jaki sposób szybko i korzystnie przeprowadzić podział majątku wspólnego. Oferujemy pomoc prawną w obszarze prawa pracy, nieruchomości oraz sporów z bankami i ubezpieczycielami.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnika, w szczególności radcy prawnego lub adwokata, zapraszamy do naszego biura w Grudziądzu. Na życzenie Klienta spotkanie może się odbyć także w siedzibą Kancelarii, po wcześniejszym umówieniu wizyty.